Home Staging

       

       Home Staging to sztuka aranżacji wnętrz, która ma przygotować konkretną nieruchomość do spotkania z jej potencjalnym nabywcą. Powinien on od progu odnieść jak najlepsze wrażenie, by chcieć w tym miejscu zamieszkać. Na ten efekt składa się nie tylko uporządkowanie i korzystne oświetlenie wnętrz, ale przede wszystkim odpowiednia aranżacja przestrzeni, spójna kompozycja kolorystyczna i dobranie właściwych dodatków dopełniających obrazu całości. Profesjonalne przygotowanie do prezentacji to klucz do sukcesu!

 

       Nie tuszujemy wad, ale wydobywamy wszelkie zalety, które zachęcą klienta do wyboru właśnie tego domu, konkretnie tego mieszkania. Odbywa się to przy możliwie najmniejszych kosztach, które powinny być traktowane jako niezbędna inwestycja w nieruchomość. Inwestycja, która zwróci się w momencie sprzedaży. Nie proponujemy kapitalnego remontu, ale konieczne zmiany, które zaprezentują dane wnętrza w korzystnej odsłonie. 

 

       Sesja zdjęciowa, która może być wykonana po wizażu nieruchomości, zamieszczona w ogłoszeniu, na pewno zwróci uwagę osób poszukujących czegoś dla siebie w ogromnej liczbie ofert.

 

       Pamiętajmy, że krótsze oczekiwanie na transakcję to niewątpliwa oszczędność dla właściciela, który nie musi ponosić długotrwałych kosztów utrzymania nieruchomości: czynszu i innych opłat związanych z domem lub mieszkaniem. Szybsza transakcja to również otwarcie na realizację nowych planów dotychczasowego posiadacza nieruchomości, a ma to z pewnością dużą wartość, o czym nie trzeba nikogo przekonywać.