Projekty wnętrz

Zapoznaj się z przykładowymi rozwiązaniami. Pamiętaj, że nie ma uniwersalnej recepty na stylizację.

Dlaczego? Przecież każde mieszkanie jest inne i zasługuje na indywidualną rearanżację.

Z moją pomocą stylizacja przyniesie pożądany efekt!Projekt 1

Biel, nowoczesne oświetlenie i żaluzje. Prosty ciemny stół z krzesłami wydziela z połączonych pomieszczeń wygodną strefę jadalni.
Nowa jadalnia łączy nowoczesną kuchnię z pokojem dziennym. Białe szafki kuchenne to piękne tło dla aneksu jadalnego. Otwarta przestrzeń korzystnie powiększa mieszkanie. Usunięcie niewielkiej ścianki działowej dało super efekt!

Projekt 2

Kącik wypoczynkowy po stylizacji, zmiana koloru dodatków zwiększa atrakcyjność wnętrza.
Czasem wystarczy zmienić kolorystykę dodatków, a wnętrze nabierze nowego, świeżego i korzystnego wyrazu. Warto zainwestować w szkło, ceramikę i tekstylia. Kwiaty uzupełniają całość przytulnego wypoczynkowego zakątka.


Projekt 3

Przedpokój z pojemnymi szafami, dobrze oświetlony, korzystnie prezentuje się w szarym kolorze. Czyste ściany, wygodny puf, porządek.
Przedpokój w nowym kolorze i bez zbędnych rzeczy znakomicie spełnia swoją funkcję. Pojemne szafy mieszczą ubrania i buty, co porządkuje przestrzeń. Pomalowana na modny odcień szarości ściana zmienia barwę w zależności od oświetlenia. Szary nie jest nudny!


Projekt 4

Nowoczesne meble, stylizacja salonu i jadalni w dużym nowym mieszkaniu, białe nowoczesne meble, wygodna kanapa, atrakcyjne dodatki.
Nowoczesny salon z aneksem jadalnym w przestronnym nowym mieszkaniu pokazowym. Modna stylistyka mebli i dodatków oraz materiałów wykończeniowych.

Mieszkanie pokazowe Firmy deweloperskiej AMABUD Sp. z o.o. w PłockuProjekt 5

Nowoczesne wnętrze sypialni, białe meble, stonowane dodatki... idealne miejsce do wypoczynku. Nawet w niezbyt dużym pomieszczeniu można znaleźć miejsce na wszystkie potrzebne tu meble - wygodne łóżko, praktyczne szafki nocne, pojemne szafy i komodę.Projekt 6

Zwykła sypialnia? Może tak się wydawać, Ale nowe dodatki, które nie kosztują fortuny, mogą całkowicie odmienić klimat tego wnętrza dodając mu nowoczesnego szyku. Modne aktualnie kolory: szary, żółty to główne elementy stylizacji. w sypialni nie może zabraknąć lampy, która doda nastroju po zmierzchu, podobnie jak elegancki doniczkowy storczyk.