Usługi

Home Staging to usługa skierowana do osób, które szybciej i skuteczniej chcą sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Wizaż nieruchomości to szybka i generująca niskie koszty usługa w porównaniu z kapitalnym remontem czy pełną aranżacją wnętrz. Zakres proponowanych zmian jest indywidualny dla każdego przypadku, a właściciel decyduje ile jest gotów zainwestować w swoje lokum, by zwiekszyć jego atrakcyjność dla kupujących.

 

  • Wariant PODSTAWOWY obejmuje ocenę aktualnego wyglądu nieruchomości przedstawionej do rearanżacji ( rodzaj i sposób umeblowania, wykorzystania pomieszczeń i przestrzeni, kolorystykę, oświetlenie, zastany stan techniczny ). Dokumentacja, w tym fotograficzna, sporządzona w czasie wizyty posłuży jako materiał wyjściowy do szczegółowego omówienia niezbędnych zmian, które stworzą nowy wizerunek nieruchomości, pozytywnie odbierany przez kupujących. Plan, co należy zrobić, oraz wstępne oszacowanie wydatków zwiazanych z aranżacją, to najważniejszy krok w kierunku realizacji Twojego celu. Koszt konsultacji jest ustalany indywidualnie.
  • Wariant PLUS jest rozrzerzeniem  Wariantu PODSTAWOWEGO. Rearanżacja wnętrz w tym przypadku osobiście angażuje Home Stagera, który, wraz z właścicielami i osobami pomocniczymi, realizuje założenia planu przemiany nieruchomości. Zakres i termin zmian jest zaakceptowany przez właścicieli, którzy decydują o kosztach inwestycji w lokal mieszkalny ( m.in. dokupienie dodatków, materiałów malarskich, itp.), którego stylizacja jest zaplanowana głównie w oparciu dotychczasowe wyposażenie i umeblowanie. Koszt usługi w ramach Wariantu PLUS jest ustalany idnywidualnie dla każdej nieruchomości.

 

Gdy już nieruchomość osiągnie pożądany wygląd zrobimy dokumentację fotograficzną, a zdjęcia wnętrz po wizażu będą korzystnie prezentować Twoją nieruchomość w ogłoszeniach przyciągając uwagę potencjalnych kupujących. Dla wymagających jest możliwe ustalenie terminu profesjonalnej sesji fotograficznej. Koszt tej dodatkowej usługi jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości nieruchomości.

 

      Zapraszam!